Tehniskais apraksts

ECO QUENTIN katla unikālā iekšējā struktūra ļauj izmantot daudz efektīvākas tehnoloģijas degvielu sadedzināšanai un gaistošo savienojumu, jeb degvielā esošo gāzu sadedzināšanu kuras netiek sadedzinātas tradicionālajos katlos. Mūsu risinājuma augsto kvalitāti apstiprināja Lodzas Enerģētikas institūts, kas sertificēja mūsu katlu saskaņā ar pašlaik augstāko piemērojamo PN-EN 303-5: 2012 dūmgāzu tīrības klasi, vienlaikus apstiprinot atbilstību visiem “Eko-dizaina” standartiem.

Šāds risinājums paaugstina ne tikai mūsu katlu energoefektivitāti, bet tas ir svarīgi tādā ziņā , ka tas daudzus gadus ekspluatācijas laikā rada izmērāmus ietaupījumus.

Degvielā izmantojot koksnes šķeldu , kas ir ļoti viegli ražojama bez specializētu iekārtu palīdzības.Mēs iegūstam neierobežotu piekļuvi šim degvielas resursam un pats galvenais – šis kurināmais ir viens no lētākajiem tirgū.

Degvielas padeves stabilitāte mūsu apkures katlā ir tik liela, ka lietotājam nav nepieciešams to šķirot. ECO-QUENTIN katls darbojas 10-40 mm frakcijā, bet spēj strādāt ar neregulētu kokzāģētavu frakciju, kas satur pat vairāk nekā 140 mm koka gabalus. ECO-QUENTIN katlam ir liels potenciāls izmantoto degvielu jomā, tomēr augstākā ekonomiskā efektivitāte tiek iegūta izmantojot sausas cietkoksnes šķeldas. Šādā veidā Jūs iegūsiet visstraujāko peļņu no finanšu izdevumiem, izmantojot vienu no lētākajām apkures degvielām tirgū.

Risinājuma vienkāršība un viegla piekļuve degvielai padara mūsu krāsni par tirgus līderi tīrākajās un ekonomiskākajās apkures sistēmās. Mūsu risinājuma izplatīšana ir kā atgriešanās pie avotiem, kad svarīgākais kurināmais kurš tika izmants siltuma ražošanai bija koksne.

Hibrīdi ir ietaupījums un elastība dažādu biomasas degvielu izmantošanā.

Kāpēc? Tas ir vienkārši. Pateicoties patentētajam, inovatīvajam deglim mūsu boilerī ar atpakaļgaitas biomasas padevi, mēs varam izmantot nešķirotās kokzāģētavas atgriezumus kā degvielu un tas nozīmē, ka degvielai – šķeldai nav jābūt regulāras frakcijas izmēram  – kā tas ir granulu gadījumā. Mūsu hibrīda apkures katlā var izmantot šķeldu no 1 cm līdz 14 cm vai 6mm granulas ne garākas par 45mm. Pateicoties šim risinājumam mēs varam izmantot abas šīs degvielas iegūstot lielu elastību. Izvēle ir atkarīga no jums. Tomēr, izmantojot koksnes šķeldu kā primāro degvielu, jūs saņemsiet vairāk nekā 40% ietaupījumu degvielas iegādes izmaksās, salīdzinot ar granulām.