Serviss

Apkures katlu apkalpošana un pieslēgšana

Pēc apkures katla iegādes izmanto mūsu vai arī autorizētu speciālistu pakalpojumus, lai varētu iegūt tiesības uz garantiju un garantijas servisu. Neaizmirsti iesūtīt mums apliecinošo veidlapu šeit.

Mēs veicam  arī Jūsu iegādātās ECO-QUENTIN apkures sistēmas ikgadējās apkopes un pārbaudes.Veicot regulāras pārbaudes un katla apkopes Jūs varat pagarināt sava katla mūžu līdz 15 gadiem un ilgāk!

Garantijas servisa nepieciešamības gadījumā , lūdzam Jums dodieties uz Garantijas veidlapu un aizpildīt pieteikumu ar visiem nepieciešamajiem datiem un dokumentāciju. Vai arī sazināties ar mūsu servisa dienestu rakstot uz serviss@altereco.lv

*Atgādinājums: Nepamatoti izsaukumi kā arī pašdarbības rezultātā izraisīti apkures katla darbības traucējumi un ar to saistītie izdevumi tiek segti no lietotāja puses!

Montāžas darbi

Mūsu sertificētie meistari veic visa veida santehnikas darbus, kas ir saistīti ar ūdens apgādes sistēmas montāžu, kā arī vannas, dušas kabīnes, tualetes poda, izlietnes, dvieļu žāvētāja, kā arī citu santehnikas iekārtu uzstādīšanu un remontu. Visa veida santehnikas sistēmu un iekārtu sertificēts remonts ļauj laicīgi atrisināt radušās problēmas un izvairīties no nepieciešamības pēc sarežģītākiem remonta darbiem un pilnīgās sistēmu vai iekārtu maiņas.
Mūsu speciālisti ikdienā izmanto profesionālus instrumentus no pasaules uzticamākajiem zīmoliem. Profesionāli instrumenti ļauj kvalitatīvāk izpildīt nepieciešamo darbu kā arī ieekonomēt jūsu laiku darbu izpildei. To kādus instrumentus izmanto meistars, var noteikt viņa profesionālo līmeni, tāpēc mūsu meistari ir pieraduši strādāt ar jau pierādītiem instrumentiem un materiāliem.