Mūsu produkti

Apkures sistēmas

Degvielas padeves stabilitāte mūsu apkures katlā ir tik liela, ka lietotājam nav nepieciešams to šķirot. ECO-QUENTIN katls darbojas 10-40 mm frakcijā, bet spēj strādāt arī ar neregulētu kokzāģētavu frakciju kura var saturēt pat vairāk nekā 140 mm koka gabalus.ECO-QUENTIN katlam ir liels potenciāls izmantoto degvielu jomā, tomēr augstākā ekonomiskā efektivitāte tiek iegūta, izmantojot sausas cietkoksnes šķeldas. Šādā veidā Jūs iegūsiet visstraujāko peļņu no finanšu izdevumiem, kas saistīti ar cita veida apkures sistēmām, izmantojot vienu no lētākajām apkures degvielām tirgū.

Šķeldotāji

Šie diskveida smalcinātāji ir paredzēti zaru un stumbru sasmalcināšanai ar diametru līdz 13 cm un citiem koka materiāliem.Piemēram: zāģmateriālu atgriezumiem. Meža šķeldas biezumu var pielāgot, izmantojot četrus maināmus asmeņus (izgatavotus no HRDOX 500 tērauda), pielāgojot to stāvokli pret pašu asmeni. Asmeņi ir piestiprināti pie griešanas diska ar diametru 630 mm, kas sava svara dēļ kalpo kā spararats.

Šķeldas paletes

Savā Altereco ECO QUENTIN biomasas katla risinājumā kā pamatdegvielu mēs izmantojam lapu koku šķeldu, jo šāda veida koksnei priekš biomasas katla ir augsta siltumspēja – 16 kJ / kg, vienlaikus saglabājot konkurētspējīgu cenu salīdzinājumā ar granulām.Pateicoties šim risinājumam, mēs iegūstam ievērojami zemākas ekspluatācijas izmaksas, kas ilgtermiņā nozīmē ievērojami samazinātas izmaksas lietošanai, kas saistītas ar katla nomaiņu.

Interesanti fakti: