Distances līgums

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs , sabiedrība ar ierobežotu atbildību “GreenFence”,  registrācijas numurs: 40203209491, juridiskā adrese: Mālkalnes prospekts 6-33,Ogre,Latvija  no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība.

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur mūsu mājas lapu www.altereco.lv , norādot pasūtamo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Piegāde.

Preču pasūtīšanu ir iespējam veikt arī nosūtot mums e-pastu uz info@altereco.lv vai sazinoties ar mums pa telefonu +371 25424566.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi no 4 līdz 10 darbadienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju un izsūtot izsekošanas nummuru.

Mēs apzināmies, kā mūsu klientiem ir ļoti svarīga ātra piegāde un darām visu iespējamo, lai to nodrošinātu.

Piegādes veidi un termiņi:

  • Kurjera piegāde apkures katliem un akumulācijas tvertnēm uz Jūsu adresi (8 – 10 darba dienu laikā no rēķina apmaksas brīža)
  • Rezerves daļām DPD kurjers  ( 2-4 darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas brīža).

Par gatavo pasūtījumu un aptuveno piegādes laiku, mēs jūs informēsim caur e-pastu, vai sazināsimies telefoniski.

Piegādes  maksa

Katrai preču grupai ir sava piegādes cena vadoties pēc to lieluma un ietilpības. Piegādes maksu Jūs varat atrast uzsākot pasūtījuma noformēšanu.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma. Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam.

Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

▪ pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;

▪ pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;

▪ pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts. Datu apstrāde Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.