Autortiesības

Interneta vietne www.altereco.lv ir SIA GreenFence un ​Altereco Plus Sp. z o.o.  īpašums.

Interneta vietne www.altereco.lv ir informatīvs apkures sitēmu ražotāja un izplatītāja portāls, kurā apmeklētājiem ir iespējams nodot savus personiskos vai uzņemuma datums mūsu pārziņa.

Ievadot savu personisko vai uzņēmuma informāciju portālā www.altereco.lv, lietotājs piekrīt nodot savus personiskos datus  SIA GreenFence un ​Altereco Plus Sp. z o.o. komerciāla rakstura informācijas izmantošanai. Vairāk par to iespējams uzzināt šeit!

Visas portālā altereco.lv atrodamās publikācijas, radošās izstrādnes, ieskaitot dizainu, tekstus un programmatūras kodu, ir  SIA GreenFence un ​Altereco Plus Sp. z o.o. vai tās klientu vai sadarbības partneru īpašums un autortiesību objekts, un tiek aizsargāts Latvijas Republikas likumdošanā noteiktajā kārtībā.

SIA GreenFence un ​Altereco Plus Sp. z o.o. ievietotās informācijas kopēšana vai izplatīšana ir atļauta tikai ar tās rakstisku piekrišanu. Publicēšana bez atbilstošām atsaucēm ir stingri aizliegta!

Ja vēlaties izmantot altereco.lv publicēto informāciju, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu info@altereco.lv

Ja tiek pārkāpti augstāk minētie noteikumi, tiek pārkāpts likums. Lietotājam, kurš neievēro noteikumus var draudēt kriminālatbildība saskaņā LR likumdošanu.